Grupy eliminacyjne do XX Halowych Mistrzostw Zagłębia

Nie wiadomo z kiedy, ale wiadomo z kim i gdzie zmierzy się KS Mydlice w eliminacjach do XX Halowych Mistrzostw Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. Do udziału w eliminacjach zgłosiło się 27 drużyn, które zostały podzielone na 5 grup eliminacyjnych. Nasza drużyna zmierzy w grupie II, która swoje mecze rozegra na hali w Łagiszy. Do grupy drugiej Wydział Gier przydzielił sześć drużyn, które zostały podzielone na podgrupy, i tak w podgrupie A zmierzą się SKS Łagisza, RKS Grodziec i Cyklon Rogoźnik, zaś w podgrupie B zagrają KP Sarnów, KS Mydlice oraz Górnik Piaski. Prawdopodobnie dwie pierwsze drużyny z podgrup zagrają w półfinałach, a następnie odbędą się mecze o 3 miejsce i finał w swoich turniejach eliminacyjnych (taki system gier obowiązuje tylko i wyłącznie w turniejach eliminacyjnych drużyn grających w Zawierciu i Łagiszy, w pozostałych turniejach eliminacyjnych drużyny zagrają systemem "każdy z każdym").

Grupa I - Zawiercie
Grupa A: Warta Zawiercie (Okręgówka), Strażak Mięrzęcice (Okręgówka), Łazowianka Łazy (A-klasa)
Grupa B: Skalniak Kroczyce (A-klasa), Olimpia Włodowice (B-klasa), Orzeł Dąbie (A-klasa)

Grupa II - Będzin (hala Łagisza)
Grupa A: SKS Łagisza (A-klasa), RKS Grodziec (IV Liga), Cyklon Rogoźnik (Okręgówka)
Grupa B: KP Sarnów (A-klasa), KS Mydlice (B-klasa), Górnik Piaski (IV Liga)

Grupa III - Sosnowiec (hala DorJan)
Górnik Sosnowiec (B-klasa), ZEW Kazimierz (A-klasa), Niwka Sosnowiec (Okręgówka), Zagłębie Sosnowiec (II Liga), Unia Dąbrowa Górnicza (A-klasa)

Grupa IV - Siewierz
Przemsza Siewierz (Okręgówka), Niwy Brudzowice (A-klasa), Warta Zawiercie (juniorzy), KS Wysoka (B-klasa), Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (Okręgówka)

Grupa V - Sławków
MKS Sławków (Okręgówka), Tęcza Błędów (Okręgówka), Unia Ząbkowice (IV Liga), Przemsza Okradzionów (A-klasa), Milenium Wojkowice (A-klasa)

Turniej finałowy odbędzie się w sosnowcu na sportowej "Żeromski". Do finału awansują zwycięzcy grup oraz obrońca tytułu mistrzowskiego Sarmacja Będzin.