Plan sparingów pierwszej drużyny - okres przygotowawczy lato 2018

Pierwszy Zespół KS Mydlice na dobre rozpoczął treningi. W tym tygodniu zawodnicy zaliczą aż 5 jednostek treningowych. Zwieńczeniem będzie sobotni sparing z A-klasowym Górnikiem Sosnowiec o godzinie 11:00 na wyjeździe. Zarząd Klubu zakończył ustalanie terminów meczów kontrolnych. Do ustalenia pozostają godziny i miejsca tych odleglejszych sparingów.

Poniżej prezentujemy plan sparingów w okresie przygotowawczym do sezonu 2018/2019 klasy B:

14 lipca - Górnik Sosnowiec - KS MYDLICE (wyjazd). Rywal: Klasa A Sosnowiec - 10. miejsce

21 lipca - KS MYDLICE - Sośnica Gliwice (dom). Rywal:  Klasa A Zabrze - 2 miejsce. Awans do klasy okręgowej

28 lipca - KS MYDLICE - Orzeł Bobrowniki (do ustalenia). Rywal: Klasa B Bytom, 5. miejsce

4 sierpnia - KS MYDLICE - Przyszłość Nowe Chechło (do ustalenia). Rywal: Klasa B Bytom, 15. miejsce

11 sierpnia - KS MYDLICE - Hetman 22 Katowice (wyjazd). Rywal: Klasa A Katowice, 10. miejsce

13 sierpnia - KS MYDLICE - LKS Źródło Kromołów (do ustalenia). Rywal: Klasa A Sosnowiec, 1. miejsce. Awans do klasy okręgowej

18 sierpnia - KS MYDLICE - FC. Katowice (dom). Rywal: Klasa A Katowice, 13. miejsce. Spadek do klasy B.*

* Jeśli sezon sosnowieckiej bądź katowickiej klasy B rozpocznie się 18/19 sierpnia, wówczas ostatni sparing zostanie odwołany.

Razem 7 meczów kontrolnych. I niespełna cztery razy więcej jednostek treningowych. Jeśli chcesz w tym uczestniczyć czynnie lub biernie.. jesteśmy dla Was!