Relacja z turnieju w Zakopanem. Tatry Cup 2018!

W dniach 24-29 czerwca zawodnicy z roczników 2008 i 2009 wzięli udział w kilkudniowym turnieju piłkarskim Tatry Cup 2018.

Była to już druga edycja z rzędu, w której nasz klub wziął udział. Tym razem wystawiliśmy drużynę złożoną z grup prowadzonych przez Trenerów Damiana Dróżdż, Rafała Jabłońskiego, a także Andreja Labanau oraz Michała Filipka.

Zawodnicy codziennie przez pięć dni rozgrywali mecze z drużynami z całej Polski i nie tylko. Były to m.in. Polonia Gdańsk, Garbarnia Kraków, Spójnia Zebrzydowice, Pogoń Staszów czy RKS Radomsko. Rywalem, który wzbudził najwięcej emocji wśród naszej drużyny był Glasgow Eagles 2012, który przyjechał prosto ze Szkocji.

Każdy zespół, bez względu na rezultaty, rywalizował w fazie pucharowej o „coś”. Nam przyszło zmierzyć się o Puchar Nosala, w którym zajęliśmy piąte miejsce.

Nie to jednak było dla nas priorytetem. Mając do dyspozycji sześć dni, mogliśmy wykorzystać je na organizację formy obozowej.

Oprócz codziennego grania naszym zawodnikom zapewniono wiele atrakcji i taką strukturę dnia, która zapewno dla wielu nie jest codziennością. Z powodu deszczowej pogody przez cały wyjazd, bardziej niż zwykle żyliśmy Mistrzostwami Świata. Wiele meczów jakie oglądaliśmy wieczorami z całą drużyną, pozwoliły na prawdziwą integrację zawodników i trenerów.

Poza tym, nasi dzielni opiekunowie zapewniali podopiecznym wiele wypadów, takich jak, m.in. codzienne treningi na boisku lub w „terenie”, wyjazd do Gorącego Potoku, w którym wszyscy bawili się wzorowo czy po prostu przechadzki po Zakopanem.

Te sześć dni minęły tak szybko!

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i opiekunom za wspaniałe emocje i piękne chwile. Było warto!

Już niebawem materiał kompilacyjny z wyjazdu.

KS Mydlice w Zakopanem reprezentowali: Tymoteusz Kupczyk, Sebastian Brych, Sebastian Goliński, Filip Szczepek, Antoni Gliński, Dominik Rogacki, Paweł Nawrot, Adrian Stefanek, Maja Wójcik, Eryk Wocka, Adam Czarnecki, Filip Ogryzko, Jakub Nartowski, Stanisław Rybacki, Przemysław Kumor, Artur Linner, Dawid Szuliński

Opiekunowie: Rafał Jabłoński, Damian Dróżdż, Andrei Labanau, Monika Okrajni, Marcin Czarnecki

Bramki dla KS Mydlice:

Paweł Nawrot x2