Remis z JSP Wartą Zawiercie

W pierwszym meczu w tym sezonie na naturalnej nawierzchni przy ulicy Konopnickiej 29 w Dąbrowie Górniczej zagraliśmy z młodą ekipą z JSP Warty Zawiercie. Nasza drużyna, korzystając z szerokości boiska swoje ataki opierała głównie na skrzydłach i kilkukrotnie udało się groźnie zaatakować bramkę gości. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a w połowie drugiej JSP wyszła nawet na prowadzenie. 4 minuty wystarczyły, aby ponownie wyrównać stan meczu za sprawą kapitana Michała Grandy, który wyszedł sam na sam po świetnym prostopadłym podaniu od Piotra Kusza, który wystąpił dla naszej drużyny pierwszy raz w wyjściowej jedenastce. Mimo usilnych prób niestety brakło postawienia kropki nad i.

Przed meczem odbyła się prezentacja Akademii KS Mydlice, co zostanie zwieńczone filmem promocyjnym z okazji czterolecia naszego Klubu. Nasi mali piłkarze wyprowadzili zawodników pierwszej drużyny na środek boiska, by następnie wytworzyć świetną atmosferę swoim dopingiem, zwłaszcza w pierwszej połowie. Życzymy sobie częściej takiej atmosfery okołomeczowej. :)

KS Mydlice wystąpił w składzie: 8. Oleksandr Klymov - 15. Daniel Mól, 2. Piotr Sobczak, 3. Kamil Mucha – 77. Mariusz Drążkiewicz, 17. Piotr Kusz (’71 7. Kamil Tercjak), 10. Adrian Nocoń, 13. Michał Granda (C), 11. Rafał Jabłoński, 6. Bartłomiej Milik – 83. Przemysław Żygała (’60 14. Andrei Labanau)

Ławka rezerwowych: 1. Wiktor Wetoszka, 21. Paweł Palcat, 18. Grzegorz Szuliński

Trener: Łukasz Szymański

Kierownik drużyny: Daniel Dąbrowski

Najbliższy mecz już jutro. Po raz ostatni w tym sezonie na wyjeździe zagramy z UKS Zagłębiakiem Tucznawa. Początek o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy do Tucznawy!

Już wkrótce więcej materiałów multimedialnych!