Święty Mikołaj odwiedził Akademię KS Mydlice!

Czwartkowe i piątkowe treningi były dla zawodników naszej Akademii wyjątkowe. Pojawił się na nich Święty Mikołaj!

Ze względu na bardzo duży rozkład pracy oraz bardzo dużą liczbę zawodników KS Mydlice Mikołaj rozłożył sobie wizytę na dwa dni,. Najpierw, na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 7 odwiedził zawodników z roczników 2005/2006, 2007 oraz 2008. Chłopcy wizytę poprzedzili integracyjnymi sparingami wewnątrz Akademii.

Mikołaj swoją wizytę uwiecznił prezentem dla każdego zawodnika - wielofunkcyjną czapką z logo Klubu - bardzo trafnie biorąc pod uwagę chłodne, zimowe dni!

W piątek natomiast Mikołaj pojawił się na sali V LO Zamoyski, gdzie wspomnianymi prezentami obdarował zawodników drugiej drużyny 2008/2009 oraz 2010/2011. Mikołaj wytworzył fantastyczną atmosferę doprowadzając najmłodszych adeptów Akademii do wykrzyczenia wszystkich klubowych okrzyków!

Serdeczne podziękowania dla kierowników poszczególnych grup za nieocenioną pomoc w przygotowaniu Świętego Mikołaja do spotkania z naszymi zawodnikami :)

Galerię zdjęć z piątkowego wydarzenia można znaleźć na fanpage rocznika 2009/2010/2011 na portalu Facebook!