Informacje o szkółce!

Szanowni Państwo!
Informujemy, że pierwszy trening drużyny orlików, czyli chłopców i dziewcząt z roczników 2005-2007 odbędzie się dnia 20 kwietnia o godz. 17:00 na boisku Zespołu Szkół numer 7 przy ul. Jaworowej 6 w Dąbrowie Górniczej.

We wcześniej planowany dzień, czyli w środę 15 kwietnia, trening nie odbędzie się. Przypominamy, że udział w treningach jest całkowicie bezpłatny. Zajęcia prowadzić będzie grający asystent trenera pierwszego zespołu Krzysztof Masłowski oraz zawodnik Klubu Łukasz Szymański. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki do udziału w zajęciach i rodziców do kontaktu w kwestii ewentualnych szczegółów (Numery telefonów: 509 050 238 oraz 519 360 338), a także do udostępniania wiadomości, by udało się stworzyć interesującą grupę zawodników, mogących w przyszłości reprezentować nasz Klub w meczach ligowych. Dzięki temu młodzi adepci KS Mydlice staną przed szansą nauki sportowej rywalizacji w duchu gry oraz fair play.

Do zobaczenia w poniedziałek 20 kwietnia!