Niespodziewany gość na treningach dzieci!

W czwartek i piątek młodzieżowe grupy KS Mydlice miały niespodziewanego gościa. Na treningi poszczególnych grup dotarł sam Święty Mikołaj. Zajęcia w trakcie tych dwóch dni miały nieco inny charakter. Grupa żaków zajęcia rozpoczęła od krótkiego treningu po czym przeszła do rywalizacji w małym turnieju. Zawodnicy z rocznika 2005/2006 po rozgrzewce od razu przystąpili do rywalizacji turniejowej. Najlepsi okazali się Daniel Chejdysz, Mateusz Biel i Mateusz Kościelny. Pod koniec treningu odbył się także krótki mecz pomiędzy przedstawicielami Zarządu, a Sztabem Szkoleniowym, który wygrali ci drudzy. Zawodnicy z rocznika 2006 zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna odbyła trening na szkolnej sali, druga zaś zagrała sparing ze Szczakowianką Jaworzno. Po trzech bramkach Igora Pyrki, dwóch Jakuba Surlej, jednej Aleksandra Ćwikły i jednej Jakuba Witasa KS Mydlice wygrał z drużyną z Jaworzna 7:4 (do przerwy 5:0 dla KS Mydlice).

Za kulisami Mikołaj przeprosił, że nie dotarł wcześniej, jednak miał mnóstwo domów do odwiedzenia. Święty dodał również, że jest kibicem KS Mydlice i jeśli dzieci będą grzeczne w przyszłym roku to ponownie ich odwiedzi.

Dziękujemy Panu Radnemu Edwardowi Boberowi, Rodzicom oraz Pani Marcie Masłowskiej za pomoc w organizacji mikołajek.

Powiązana galeria: