Porażka w Wysokiej
KS Mydlice ma za sobą kolejne ligowe spotkanie. Dnia 4 października nasza Drużyna została pokonana na wyjeździe przez drużynę KS Wysoka 3:0. Wynik po raz kolejny, co z bólem serca musimy przyznać, nie odzwierciedla naszej gry, jednak to on decyduje o zwycięstwie. Przegraliśmy po błędach obrony i braku skuteczności w akcjach ofensywnych. Na pochwałę w tym meczu zasługuje nasz boczny obrońcy Łukasz Szymański, który walczył o każdy centymetr boiska. KS Mydlice uczy się podczas każdego spotkania, niestety odnieśliśmy porażkę, która wcale nie musiała mieć miejsca. Niemniej jednak nastroje na przyszłość są pozytywne i zmobilizowani szykujemy się na kolejne starcie –12 października gramy z Olimpią Włodowice na stadionie przy ulicy Konopnickiej 29 w Dąbrowie Górniczej. Serdecznie zapraszamy!

KS WYSOKA - KS MYDLCIE 3:0 (2:0)

KS Mydlice: Konrad Kornacki - Bartosz Cieślikowski, Daniel Sobań, Łukasz Szymański, Jakub Mazur, Paweł Basąg ('46 Krzysztof Duda) - Łukasz Gacka, Kamil Haba ('57 Michał Filipek) - Rafał Jabłoński ('64 Dawid Liwoch), Oleksandr Klymov, Maciej Stehlik ('46 Artur Szymański)