Udany sparing na koniec 2016 roku

KS Mydlice rozgrywki ligowe ma już za sobą. Nasi zawodnicy są jednak wciąż głodni gry, dlatego postanowiliśmy przyjąć zaproszenie od amatorskiej drużyny Killer’s Team (z inicjatywy Adriana „Killera” Kielera) na rozegranie sparingu. U naszych rywali dało zauważyć się brak ogrania na dużym boisku i dezorganizację formacyjną, jednakże całą pierwszą połowę skutecznie odpierali ataki KS Mydlice, pozwalając jedynie na zdobycie bramki z rzutu wolnego przez Patryka Misia. Nasi przeciwnicy mieli również dobrą sytuację do strzelenia bramki, na szczęście strzał głową po dobrym dośrodkowaniu skutecznie wybronił Michał Burzawa.

Killer’s Team dzielnie walczył również na początku drugiej połowy, lecz brak zmian w pewnym momencie dał o sobie znać. Bramki dla KS Mydlice zdobywali kolejno Dawid Skrzypiec dwie, Artur Piaszczyński i ponownie Patryk Miś. Sytuacji było jednak znacznie więcej. Około 80 minuty goście stanęli przed szansą trafienia honorowej bramki, ale świetną paradą w sytuacji sam na sam popisał się debiutujący w barwach KS Mydlice młody, 15-letni bramkarz Wiktor Wetoszka.

Serdecznie dziękujemy za rozegranie sparingu i nie wykluczamy ponownego starcia w przyszłości!

19.11.2016, 17:00
KS MYDLICE – KILLER’S TEAM 6:0 (1:0)
Bramki dla KS Mydlice: Patryk Miś (x2), Dawid Skrzypiec (x2), Artur Piaszczyński, Kacper Sobierajski

KS Mydlice: Michał Burzawa ('46 Wiktor Wetoszka) – zawodnik testowany, Kamil Krzywdziński, Tomasz Tarasek, Patryk Flak, Patryk Kura, Dawid Skrzypiec, Rafał Jabłoński, Kamil Raczyński ('46 Kacper Sobierajski), Patryk Miś, Artur Piaszczyński

Killer’s Team: Adrian Marcinek, Dariusz Grzegorczyk, Przemysław Szymański, Adrian Kieler, Grzegorz Pięta, Krzysztof Jaworski, Grzegorz Sobota, Bartek Kotula, Mateusz Wąs, Dariusz Stobierski.

Ponadto gościnne w bramce drużyny Killer's Team wystąpił nasz zawodnik i fizjoterapeuta Volodymyr Kornak.

Sędzia: Michał Szreniawa

Kartki: brak