Z Preczowem bez punktów

Podobnie jak z wiceliderem, tak z drużyną zajmującą trzecie miejsce w tabeli – KS Preczów, ulegliśmy wynikiem 0:2. Na boisku z naturalną nawierzchnią w Strzemieszycach w roli gospodarza zagraliśmy niezły mecz, co niestety nie wystarczyło do urwania punktów drużynie, która walczy o awans do PATRICK A Klasy.

Cała pierwsza połowa była mocno wyrównana, ze względu na wysoką temperaturę gra wyglądała na bardzo spokojną. Zespół z Preczowa stworzył sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia gola, lecz na posterunku stał albo nasz młody bramkarz Wiktor Wetoszka, albo grający dobry mecz stoperzy – Kamil Krzywdziński i Patryk Flak. Boczne ataki skutecznie odpierali również Tomasz Tarasek i Krzysztof Całka. Najlepszą sytuację do zdobycia gola dla KS Mydlice miał Kamil Raczyński, którego strzał wyłapał bramkarz gości.

W drugiej połowie KS Preczów powoli odbierał naszym zawodnikiem inicjatywę, w konsekwencji czego w 68 minucie straciliśmy bramkę. W samej końcówce swojego drugiego gola zdobył Emil Gimzia, który ustanowił wynik spotkania na 0:2.

Najbliższy tydzień pozwoli naszym zawodnikom na złapanie pozaligowego oddechu. Z powodu wycofania się z rozgrywek ligowych Szczakowianki II Jaworzno mamy pauzę i zostaną nam dopisane 3 punkty. W sobotę 3 czerwca o godzinie 12:00 przy ulicy Konopnickiej 29 zagramy kontrolny sparing z drużyną oldbojów RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza.

Tydzień później w ostatnim domowym spotkaniu w sezonie podejmiemy Olimpię Włodowice. Mecz będzie w sobotę 10 czerwca o godzinie 17:00 – również przy ulicy Konopnickiej 29. Zapraszamy!

Niedziela, 28.05.2017, 17:00 - ul. Sportowa 1, Dąbrowa Górnicza (Strzemieszyce)

KS MYDLICE – KS Preczów 0:2 (0:0)

'68 '87 Emil Gimzia

KS Mydlice wystąpił w składzie: 1. Wiktor Wetoszka – 5. Krzysztof Całka, 14. Patryk Flak, 13. Kamil Krzywdziński, 16. Tomasz Tarasek (C) – 4. Sebastian Ferrah, 10. Dawid Skrzypiec, 9. Patryk Miś ('78 11. Rafał Jabłoński), 6. Kamil Raczyński - 7. Artur Piaszczyński, 15. Artur Szastak.
Ławka rezerwowych: 12. Konrad Kornacki, 18. Bartłomiej Wróbel, 3. Patryk Kura, 8. Krzysztof Masłowski

Trener: Krzysztof Masłowski
Kierownik drużyny: Adrian Burnus

Sędziowie: Michał Zając (główny), Rafał Przystaś, Aleksandra Guzek

Żółte kartki: Kamil Krzywdziński (KS Mydlice), Emil Gimzia (KS Preczów).