Zmiana Trenera Pierwszego Zespołu

Informujemy, że wraz z końcem roku 2018 funkcję Trenera pierwszej drużyny KS Mydlice przestał pełnić Łukasz Szymański. Nowym wyzwaniem dla Trenera Łukasza ma być grający w klasie okręgowej LKS Sokół Orzech.

Nowym Trenerem KS Mydlice został Kamil Miodek, znany głównie z pracy w Klubie Sportowym Gminy Psary.

Łukasz Szymański pracował jako pierwszy trener KS Mydlice przez rok. Drużyna pod jego wodzą wygrała w tym czasie 11 spotkań, zremisowała 5 i przegrała 11. Zostawił ją na 5 miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów (z 5-punktową stratą do wicelidera).

Trenerowi gratulujemy awansu zawodowego oraz życzymy samych sukcesów w nowym klubie. Definitywnie nie żegnamy się jednak – Łukasz zostaje w naszym klubie jako trener Akademii.

Jednocześnie pragniemy przedstawić nowego trenera naszej drużyny. Kamil Miodek pracował ostatnio jako trener II drużyny Klubu Sportowego Gminy Psary. W przeszłości prowadził także grający w A-klasie I zespół tego klubu. Od trzech lat posiada licencję UEFA Grassroots C.

Pierwszy trening pod wodzą nowego trenera odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 19:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Konopnickiej 29 w Dąbrowie Górniczej. W okresie przygotowawczym będziemy ponadto trenować w czwartki o 19:00 w sali gimnastycznej V LO Zamoyski przy ul. Czapińskiego 8 oraz w piątki na boisku przy ulicy Konopnickiej.

Pierwszy sparing planowany jest na 26 stycznia. Szczegółowe informacje na temat planu meczów kontrolnych podany będzie w najbliższym czasie.

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników do spróbowania swoich sił.

Kamilowi życzymy samych sukcesów z KS Mydlice i z niecierpliwością oczekujemy poniedziałkowego treningu. Powodzenia!