Halowy weekend Orlików 2006 i 2007!

W ostatnią niedzielę chłopcy z rocznika 2006 pod wodzą Trenera Wojciecha Śmiłowskiego wystąpili w VII Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Raciborskiego i Prezydenta Miasta Racibórz. Nasi zawodnicy zagrali świetne zawody zajmując drugie miejsce w turnieju, ulegając jedynie gospodarzowi – KS Unii Racibórz.

Chłopcy, zapewne ze względu na brak oswojenia z halą w tym roku, zaliczyli falstart, ulegając gospodarzom 1:5. Kolejne mecze to jednak popis w wykonaniu zawodników KS Mydlice.

Rozprawili się z czeskim FK Kylešovice aż 6:1, a następnie kolejno pokonywali RKP ROW Rybnik 5:2, MKS Parasol Wrocław 4:3, KS MOSiR Sparta Zabrze 5:0 i UKS Rodło Opole 2:0.

Wyniki te dały im pewne drugie miejsce w turnieju! Najważniejsze jest jednak to, że zawodnicy wrócili z turnieju z uśmiechem na ustach.

Gospodarze przewidzieli nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn. W KS Mydlice zwycięzcą został Ksawery Donkow, czego serdecznie gratulujemy! Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie!

KS Mydlice 2006 wystąpił w składzie: Ksawery Donkow, Amadeusz Kubik, Fabian Kowynia, Norbert Wątor, Jakub Surlej, Igor Pyrka, Dawid Winiarski, Oskar Swoboda, Jakub Witas, Bartosz Nowak, Aleksander Ćwikła, Kamil Gniewosz.

Dzień wcześniej zawodnicy z rocznika 2007 prowadzeni przez Trenera Krzysztofa Walotka mieli przyjemność uczestniczyć w turnieju mikołajkowym organizowanym przez AP BK-Sport oraz MOS Będzin.

W zawodach wystąpiły również drużyny Sarmacji Będzin, Zagłębia Sosnowiec, Football Academy Będzin i Czarnych Sosnowiec.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, dlatego chłopcy, podobnie jak tydzień wcześniej ich młodsi koledzy, rozegrali cztery mecze. Organizatorzy nie przewidzieli klasyfikacji drużyn, zatem turniejowi towarzyszyła forma zabawy i przyjazna, piłkarska atmosfera. Wszystkie drużyny otrzymały puchar za uczestnictwo, ponadto każdemu z zawodników wręczono pamiątkowy dyplom oraz czekoladowego mikołaja.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę wszystkim drużynom oraz Organizatorom.

KS Mydlice 2007 wystąpił w składzie: Wojciech Lalewicz, Sebastian Słowikowski, Dawid Nowak, Jakub Milczarczyk, Igor Skorus, Igor Płachciński, Kacper Krakowski, Tobiasz Falis, Dominik Janosik.