Okres sparingowy rozpoczęty z wysokiego C

Pierwszym naszym sparingowym rywalem była czołowa drużyna olkuskiej A klasy – Legion Bydlin. Drużyna ta bardzo dobrze rozgrywała piłkę szczególnie w pierwszej fazie meczu i inicjatywa należała do nich. Nasz zespół odpowiedział jednak dobrą grą i szybkimi składnymi akcjami, mimo iż w takim zestawieniu zagraliśmy pierwszy raz. W poczynaniach zawodników widać było głód piłki. Przerwa w rozgrywkach zaowocowała dużą mobilnością naszej drużyny na murawie. Po meczu trener Kamil Miodek przyznał, że cieszy go postawa wszystkich 21 piłkarzy. Pokazali się z dobrej strony, dzięki czemu można na tych fundamentach budować silny zespół seniorski, na jaki Mydlice zasługują.

Sparing: KS Mydlice Dąbrowa Górnicza - Legion Bydlin 2:0

27.01.2019, ul. Marii Konopnickiej

Bramki:

1:0 Kamil Mucha

2:0 Zawodnik testowany

KS Mydlice wystąpił w składzie:

1 Połowa: Oleksandr Klymov - Zawodnik testowany 1, Daniel Mól, Dawid Szurgot, Kamil Mucha, Kamil Dzikowski, Michał Granda, Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3, Rafał Jabłoński – Zawodnik testowany 4

2 Połowa: Wiktor Wetoszka - Pavlo Vivcharyk, Daniel Mól, Dawid Szurgot, Sylwester Włodarski - Kacper Mikrut, Piotr Kusz, Zawodnik testowany 5, Dawid Łoboda, Michał Filipek, Zawodnik testowany 6

Trener: Kamil Miodek