Podsumowanie letniego okienka transferowego. Kadra KS Mydlice na sezon 2018/2019

Okres wakacyjny był dla naszego klubu bardzo intensywny. Dużą rolę miały w tym ruchy na rynku transferowym. Zespół KS Mydlice został wzmocniony na każdej pozycji, a kadra znacznie rozszerzyła się. Do zespołu dołączyli między innymi zawodnicy z JSP Warty Zawiercie – Szymon Burzyński, Kacper Mikrut, Przemysław Kuźnicki i Patryk Golba, dwóch bramkarzy – Danyil Myronenko z IV ligowej Przemszy Siewierz i Rafał Jedynak z MK Górnik Katowice, Daniel i Patryk Sobań z LKS Promienia Strzemieszyce Małe czy Kamil Dzikowski, Tomek Tymiński z RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza.

Co jednak najważniejsze, w stosunku do zawodników przychodzących ubyło znacznie mniej graczy, m.in. Mariusz Drążkiewicz dołączył do LUKS Niegowoniczki 2018, gdzie objął funkcję Prezesa, a Paweł Palcat wrócił z wypożyczenia do UKS Przemszy Okradzionów, by następnie zasilić RKS Zagłębie.

Ponadto, do sztabu szkoleniowego dołączyli Trener asystent Marek Słowikowski oraz trener bramkarzy Darek Szmit.

Poniżej przedstawiamy pełną kadrę KS Mydlice na rundę jesienną sezonu 2018/2019:

Bramkarze: Oleksandr Klymov, Danyil Myronenko, Rafał Jedynak, Wiktor Wetoszka

Obrońcy: Piotr Sobczak, Kamil Mucha, Daniel Mól, Patryk Golba, Daniel Sobań

Pomocnicy: Adrian Nocoń, Michał Granda, Bartłomiej Milik, Arkadiusz Kępa, Piotr Kusz, Kamil Dzikowski, Kamil Tercjak, Sylwester Włodarski, Pavlo Vivcharyk, Michał Filipek, Zakharii Mor, Kacper Mikrut, Przemysław Kuźnicki, Truong Giang Can, Adrian Paterak, Patryk Sobań, Arkadiusz Kordaczka, Daniel Mierzwiński, Andrei Labanau

Napastnicy: Szymon Burzyński, Tomasz Tymiński, Grzegorz Szuliński, Grzegorz Nguyen Khac, Bohdan Hoy

Trener: Łukasz Szymański

Trener asystent: Marek Słowikowski

Trener bramkarzy: Dariusz Szmit

Kontuzjowani: Bartosz Osypiński, Wojciech Tuźnik, Michał Wadas, Przemysław Żygała

Przybyli: Daniel Mól (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza – transfer definitywny), Tomasz Tymiński, Kamil Dzikowski (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza), Kacper Mikrut, Przemysław Kuźnicki, Szymon Burzyński, Patryk Golba (wszyscy JSP Warta Zawiercie), Danyil Myronenko (LKS Przemsza Siewierz - wypożyczenie), Rafał Jedynak (MK Górnik Katowice), Daniel Sobań, Patryk Sobań (obaj LKS Promień Strzemieszyce Małe), Arkadiusz Kępa (wolny zawodnik, ostatnio MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie), Truong Giang Can (wolny zawodnik, ostatnio MKS Sławków), Adrian Paterak (wolny zawodnik, ostatnio Sokół Malinie), Arkadiusz Kordaczka (wolny zawodnik, ostatnio Błyskawica Preczów), Grzegorz Nguyen Khac (KS 1. FC Katowice – wypożyczenie), Bartosz Osypiński (ZEW Sosnowiec - transfer definitywny), Daniel Mierzwiński (wolny zawodnik, ostatnio KP Katowice), Michał Wadas (wolny zawodnik, ostatnio Stal Chełm Śląski).

Odeszli: Mariusz Drążkiewicz (LUKS Niegowoniczki 2018), Paweł Palcat (UKS Przemsza Okradzionów – powrót z wypożyczenia), Łukasz Karaś (LKS Promień Strzemieszyce Małe), Bartłomiej Ślufcik (AKS Niwka – powrót z wypożyczenia), Mateusz Ślęzak (KS 1. FC Katowice), Łukasz Pluta (Łazowianka andrex-pol Łazy – transfer definitywny).

Trener Łukasz Szymański wydelegował już osiemnastkę meczową na dzisiejszy mecz Klubem Sportowym Gminy Psary II. Serdecznie zapraszamy na mecz, aby zobaczyć chłopaków w akcji – początek meczu o godzinie 17:00, gramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Konopnickiej 29.