Podsumowanie okienka transferowego! Kadra na rundę jesienną sezonu 2017/2018

Okienko transferowe dobiegło końca, czas na podsumowania. Zarząd KS Mydlice w ciągu ostatniego miesiąca miał ręce pełne roboty. W trakcie okienka transferowego w Klubie pojawiło się aż 21 nowych zawodników!

Do KS Mydlice dołączyła trójka solidnych zawodników (Artur Latos, Bartosz Swoboda, Dawid Skupień), którzy w ubiegłym sezonie występowali w barwach Strażaka Nowa Wieś – naszego jutrzejszego ligowego rywala. Ponadto do Klubu wrócił doświadczony bramkarz Jacek Kornecki, który ostatnio bronił dostępu do bramki KS Góry Siewierskiej. Niemal w ostatniej chwili kadrę naszego zespołu wzmocnił młody, 17-letni wychowanek SALOSu Dąbrowa Górnicza Adrian Nocoń. Po rocznym wypożyczeniu do rywala zza miedzy RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza do naszego zespołu wrócił Łukasz Karaś. Ponadto kadrę KS Mydlice uzupełniło aż 9 zawodników, którzy ostatnio pozostawali bez przynależności klubowej oraz 3 graczy powracających po dłuższej przerwie.

Trener KS Mydlice Damian Dróżdż z ponad 30-osobową kadrą będzie miał niemały zawrót głowy. Jest to jednak pozytywny problem. Poniżej przedstawiamy pełną kadrę KS Mydlice na nadchodzące rozgrywki.

KADRA NA RUNDĘ JESIENNĄ SEZONU 2017/2018:

Bramkarze: Wiktor Wetoszka, Jacek Kornecki, Volodymyr Kornak, Michał Nogaj

Obrońcy: Artur Latos, Michał Filipek, Łukasz Pluta, Patryk Kura, Rafał Jabłoński, Wojciech Tuźnik, Janusz Migoń, Patryk Śliwa, Grzegorz Pękała, Bartosz Cieślikowski, Arkadiusz Kocel, Mateusz Kuszewski, Damian Budzyński

Pomocnicy: Łukasz Gacka, Krzysztof Całka, Michał Gaj, Mateusz Baryła, Łukasz Karaś, Adrian Burnus, Damian Popławski, Daniel Dąbrowski, Dawid Skupień, Bartosz Swoboda, Marek Smolak, Adrian Nocoń, Piotr Kusz

Napastnicy: Maciej Żubrecki, Bohdan Hoy, Oleksandr Klymov, Konrad Koza, Łukasz Cybulin, Sylwester Włodarski, Kamil Tercjak.

Trener: Damian Dróżdż

Opieka medyczna: Volodymyr Kornak

Przybyli: Artur Latos, Bartosz Swoboda, Dawid Skupień (wszyscy Strażak Nowa Wieś), Jacek Kornecki (KS Góra Siewierska), Damian Popławski (LKS Iskra Psary), Adrian Nocoń (SALOS Dąbrowa Górnicza), Mateusz Baryła (MUKP Dąbrowa Górnicza), Łukasz Karaś (RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza – powrót z wypożyczenia), Piotr Kusz (Rudzik Rudna Mała), Michał Nogaj, Wojciech Tuźnik, Patryk Śliwa, Grzegorz Pękała, Damian Budzyński, Marek Smolak, Konrad Koza, Sylwester Włodarski, Kamil Tercjak (wszyscy wolni zawodnicy) oraz Michał Filipek, Janusz Migoń, Łukasz Gacka (powroty po dłuższej nieobecności).

Spośród szerokiej gamy zawodników Trener Damian Dróżdż ustalił osiemnastoosobowy skład, który wystąpi w jutrzejszym starciu ligowym z drużyną KS Strażak Nowa Wieś. Serdecznie zapraszamy już jutro na godzinę 17:00 na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Konopnickiej 29 w Dąbrowie Górniczej!