Podsumowanie okienka transferowego! Kadra na rundę wiosenną!

KS Mydlice zimowe okienko transferowe może zaliczyć do udanych. Udało nam się osiągnąć jeden bardzo ważny cel - nie straciliśmy żadnego podstawowego zawodnika drużyny. Co więcej, wzmocniliśmy się!

Największym plusem okienka transferowego wydaje się być transfer powrotny Oleksandra Klymova z grającego w lidze okręgowej KS Niwy Brudzowice. Ukraiński zawodnik jest nie tylko bardzo dobrym bramkarzem, ze względu na swoje wyszkolenie techniczne z powodzeniem radzi sobie także w polu.

Formację obronną wzmocnił Łukasz Pluta - zawodnik pozyskany z LKS Promień Strzemieszyce Małe. Do grona pomocników dołączył natomiast Bartłomiej Wróbel, którego ostatnim klubem był ZEW Sosnowiec. Ponadto sfinalizowano transfer definitywny Sebastiana Ferrah, który ostatnio występował w SKS Łagisza. Pojawiło się również kilka nowych/starych twarzy, którzy w ostatnim czasie posiadali status wolnego zawodnika.

Po stronie strat zaliczyć musimy następujących zawodników: Michał Filipek, Grzegorz Domagała, Konrad Szkutnik, Daniel Sobań (nie wznowili treningów) oraz Jacek Kornecki (KS Góra Siewierska).

KADRA NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2016/2017:

Bramkarze: Oleksandr Klymov, Michał Burzawa, Wiktor Wetoszka, Konrad Kornacki, Karol Magiera

Obrońcy: Tomasz Tarasek, Maciej Żubrecki, Dawid Piżuch, Kamil Krzywdziński, Mateusz Burzawa, Patryk Kura, Daniel Kurek, Krzysztof Masłowski, Patryk Flak, Daniel Sokulski.

Pomocnicy: Krzysztof Całka, Sebastian Ferrah, Patryk Miś, Rafał Jabłoński, Kamil Raczyński, Artur Piaszczyński, Janusz Migoń, Marcin Stanicki, Bartosz Cieślikowski, Michał Gaj, Przemysław Kołdon

Napastnicy: Dawid Skrzypiec, Bohdan Hoy, Artur Szastak, Kacper Sobierajski, Daniel Dąbrowski, Łukasz Cybulin

Trener: Krzysztof Masłowski

Drugi trener: Patryk Kura

Opieka medyczna: Volodymyr Kornak

Przybyli: Oleksandr Klymov (KS Niwy Brudzowice), Łukasz Pluta (LKS Promień Strzemieszyce Małe), Sebastian Ferrah (SKS Łagisza), Bartłomiej Wróbel (ZEW Sosnowiec), Bartosz Cieślikowski, Michał Gaj (powroty, ostatnio wolni zawodnicy).

Odeszli: Michał Filipek, Grzegorz Domagała, Konrad Szkutnik, Daniel Sobań (nie wznowili treningów), Jacek Kornecki (KS Góra Siewierska).

Kontuzjowani: Kacper Sobierajski (min. 3 tygodnie), Rafał Jabłoński (min. 5 tygodni).