Powrót na drogę sparingowych zwycięstw

Na 14 dni przed wznowieniem rozgrywek nasi piłkarze zmierzyli się z aspirującym do awansu wiceliderem lublinieckiej B klasy - Orzeł Pawonków. Test ten wypadł dobrze zwłaszcza w pierwszych 45. minutach, gdzie nie dopuściliśmy rywala w pobliże bramki strzeżonej przez Olka Klymova, dzięki czemu nasz bramkarz zachował czyste konto. Natomiast pod bramką przeciwnika zdołaliśmy stworzyć sobie kilka sytuacji strzeleckich, z czego dwie zakończyły się golem nowych zawodników broniących od tej rundy barw KS Mydlice.

"Dobrze weszliśmy w to spotkanie, rozgrywaliśmy piłkę ze spokojem i dokładnością, co przełożyło się na kilka ciekawych akcji w ataku pozycyjnym. Co prawda przy stanie 3:0 dla naszego zespołu przyszedł moment kryzysowy i daliśmy sobie strzelić dwie bramki, ale w ocenie ogólnej meczu jestem usatysfakcjonowany z gry naszej drużyny" - podsumował trener Kamil Miodek.

Drużynie z Pawonkowa dziękujemy za przyjazd do Dąbrowy Górniczej

Sparing nr 9: KS Mydlice - Orzeł Pawonków 3:2 (2:0)

16.03.2019 18:45 Dąbrowa Górnicza, ul Konopnickiej 29

Bramki dla KS Mydlice: Słomkowski, Terefeńko, Łoboda