Radosny futbol z Przemszą

Aż 13 bramek padło w pierwszym w 2017 roku sparingu KS Mydlice. Nasz Zespół uległ A-klasowej Przemszy Okradzionów 8:5.

Początek spotkania ułożył się wyjątkowo szczęśliwie dla KS Mydlice. Już w pierwszej minucie Patryk Miś wykonywał rzut rożny, po którym piłka, nabierając po drodze dużego poślizgu, wpadła bezpośrednio do bramki. Kilka minut później Kacper Sobierajski dołożył drugą bramkę i prowadziliśmy już 2:0. Od tego momentu jednak podopieczni Trenera Kamila Piętki przejęli zaczęli przejmować inicjatywę, co skończyło się aż czterema bramkami jeszcze w pierwszej połowie.

Początek drugiej części gry przyniósł kontaktową bramkę Kacpra Sobierajskiego oraz piątą dla drużyny z Okradzionowa. Po niej nasi zawodnicy wzięli się solidnie do pracy i co kilka chwil stwarzali niebezpieczeństwo przy bramce Przemszy. Jedna z takich akcji została zwieńczona bramką. Podanie w okolice 12 metra otrzymał Kamil Raczyński, który płaskim strzałem przy słupku pokonał bramkarza. Dla Kamila był to pierwszy gol w barwach KS Mydlice, teraz czekamy na premierowe trafienie w rozgrywkach ligowych! Około 65 minuty nasi zawodnicy mieli rzut wolny z okolicy 20 metra. Do piłki podszedł bezbłędny w swoim fachu Krzysztof Całka, który strzelając w okienko i doprowadzając do remisu 5:5 po raz kolejny potwierdził swoją wartość.

Mimo wielu udanych akcji i ciekawych rozwiązań w ofensywie naszego Zespołu, ostatnie słowo należało do Przemszy Okradzionów, która zdobywając trzy bramki (a w zasadzie jedną zdobyliśmy sami po pięknym strzale prostym podbiciem Mateusza Burzawy) ustanowiła wynik meczu na 8:5.

Po spotkaniu jednego z naszych zawodników spotkała fantastyczna niespodzianka. W zaprzyjaźnionym IRISH PUB zebrała się cała drużyna KS Mydlice, która postanowiła zorganizować „imprezę-niespodziankę” Kamilowi Krzywdzińskiemu, który obchodził niedawno swoje 23. Urodziny. W imieniu całego Klubu Kapitan Tomasz Tarasek wręczył naszemu środkowemu obrońcy klubową koszulkę z podpisami całej drużyny oraz tematyczny tort urodzinowy. Resztę wieczoru nasi zawodnicy spędzili w fantastycznym gronie wśród boiskowych kolegów oraz ich partnerek. Sobota 21 stycznia na długo zostanie zapamiętana jako dzień, który szczególnie mocno zjednoczył naszą wielką mydliczańską rodzinę!

21.01.2017, 13:00
KS MYDLICE - UKS PRZEMSZA OKRADZIONÓW 5:8 (2:4)

KS Mydlice wystąpił w składzie: Jacek Kornecki - Krzysztof Całka, Tomasz Tarasek, Kamil Krzywdziński, Dawid Piżuch, Patryk Flak, Artur Piaszczyński, Patryk Miś, Rafał Jabłoński, Kacper Sobierajski, Dawid Skrzypiec

Grali również: Michał Burzawa, Mateusz Burzawa, Kamil Raczyński, Sebastian Ferrah, Łukasz Cybulin, Zawodnik Testowany

Bramki dla KS Mydlice: Kacper Sobierajski (x2), Patryk Miś, Kamil Raczyński, Krzysztof Całka

Sędziowie: Michał Hajdukiewicz, Cezary Chlebowski