Rocznik 2006: III miejsce w Halowym Turnieju w Siemianowicach Śląskich!

W minioną sobotę zawodnicy z rocznika 2006 Trenerów Michała Balcerka i Wojciecha Śmiłowskiego uczestniczyli w turnieju halowym organizowanym przez UKS Jedność Siemianowice Śląskie.

Chłopcy mierzyli się z następującymi drużynami: Juventus Academy Piekary Śląskie, UKS Jedność Siemianowice Śląskie, FC Będzin, Champions Katowice, Pogoń Imielin, Ruch Chorzów, UKS Ruch Chorzów, UMKS Czechowice- Dziedzice oraz Herkules Kochanowice.

Zwycięzcą turnieju został Juventus Academy, drugie miejsce przypadło gospodarzom, a trzecią pozycję wywalczyli zawodnicy KS Mydlice!

W meczu o ostatnie miejsce podium pokonaliśmy FC Będzin 1:0. Zwycięską bramkę zdobył Dawid Winiarski.

Dodatkowo nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Amadeusz Kubik!

KS Mydlice wystąpił w składzie: Amadeusz Kubik, Mateusz Hola, Mateusz Borkowski, Ksawery Donkow, Norbert Wątor, Wiktor Jędruch, Krystian Przygoda, Dawid Winiarski, Aleksander Ćwikła, Jakub Surlej.

Bramki dla KS Mydlice: Dawid Winiarski (x2), Ksawery Donkow (x2), Jakub Surlej (x2).

W sobotę nie próżnowali również zawodnicy 2005/2006 trenerów Krzysztofa Masłowskiego i Patryka Kury. Chłopcy wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Zagłębia w kategorii młodzik młodszy, w których przyszło im się mierzyć z ZEW Sosnowiec oraz Orbitą Bukowno. Naszym zawodnikom nie udało się wyjść z grupy, ulegając rywalom kolejno 0:2 i 0:3.

KS Mydlice wystąpił w składzie: Błażej Milejski, Kajetan Rola, Wiktor Nowak, Adam Wanot, Paweł Biegun, Sebastian Przepaśniak, Dominik Rybacki, Daniel Czop, Mateusz Klimiuk, Radosław Wójcicki.

Już wkrótce będziemy się z Wami dzielić informacjami oraz materiałami z niedzielnego turnieju Mydlice Cup 2017!