Remis w Będzinie

W ubiegłym tygodniu piłkarze KS Mydlice zremisowali w derbowym pojedynku z RKS Zagłębie i tym razem nasi zawodnicy znów podzielili się punktami z rezerwami BKS Sarmacji Będzin remisując 1:1. Oba gole padły na samym początku meczu. W 5. minucie w polu karnym będzinian faulowany był Bartek Milik, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Łukasz Langowski. Tylko trzy minuty trwała radość naszego zespołu, bo 180 sekund później, rywale strzelili ostatniego gola w tym spotkaniu.

"Mecz nie stał na wysokim poziomie, a obie ekipy popełniały wiele błędów w defensywie. Dwie bramki padły właśnie bo kiksach defensorów obu drużyn. Graliśmy bardzo ociężale, mało składnie i tylko dobra dyspozycja Olka uchroniła nas przed porażką" - relacjonuje trener Kamil Miodek.

"Na słabszą grę mogło się składać wiele czynników, mimo to nie będziemy nad tym się rozwodzić. Jednak mamy kłopoty kadrowe związane z kontuzjami. Piotrek Sobczak doznał kontuzji na rozgrzewce, jeszcze przed przerwą boisko musiał opuścić Michał Terefeńko. Na pewno musimy się lepiej przygotować do kolejnych spotkań. To był słabszy mecz w naszym wykonaniu, ale jesteśmy amatorami i nie zawsze możemy być przygotowani na każde spotkanie w 100%" - zakończył nasz szkoleniowiec.

14 kolejka klasy B: BKS Sarmacja II Będzin - KS Mydlice Dąbrowa Górnicza 1:1 (1:1)​

14.04.2019 17:00 ul. Sportowa, Będzin

Bramki:

0:1 4’ Łukasz Langowski (rzut karny)

1:1 7’ Sarmacja II

KS Mydlice wystąpił w składzie: 12. Oleksandr Klymov – 5. Kamil Mucha, 17. Dawid Słomkowski, 13. Dawid Szurgot, 8. Artur Kovach – 10. Michał Terefeńko (42’ 20. Piotr Trybulec), 7. Łukasz Langowski, 22. Mateusz Stefaniak (75’ 9. Michał Filipek), 11. Rafał Jabłoński, 19. Dawid Łoboda (86’ 16. Daniel Mucha), - 4. Bartłomiej Milik (C)

Ławka rezerwowych: 1. Wiktor Wetoszka 83. Przemysław Żygała, 14. Kamil Tercjak, 3. Piotr Sobczak

Trener: Kamil Miodek

II trener: Gustaw Cyankiewicz