Rocznik 2007: W Konopiskach tuż za podium!

Udany weekend ma za sobą grupa 2007 Trenera Krzysztofa Walotek. Chłopcy wystąpili w turnieju KONOPISKA CUP 2017 organizowanym przez tamtejszy Lot.

Oprócz KS Mydlice uczestnikami turnieju były: Lot Konopiska I, Lot Konopiska II, Ajaks Częstochowa, Victoria Częstochowa, Akademia Raków Częstochowa I, Akademia Raków Częstochowa II, Znicz Kłobuck, Jedność Boronów oraz KS Stradom Częstochowa.

Zespoły podzielone zostały na dwie pięciozespołowe grupy, w jednej z nich – grupie A nasz zespół osiągnął następujące wyniki:

KS MYDLICE – Znicz Kłobuck 1:0

Bramka dla KS Mydlice: Igor Płachciński

KS MYDLICE – Lot Konopiska II 6:0

Bramki dla KS Mydlice: Jakub Milczarczyk, Kacper Krakowski, Sebastian Słowikowski, Dawid Nowak, Dominik Janosik, Igor Płachciński

KS MYDLICE – Akademia Raków 0:4

KS MYDLICE – KS Stradom Częstochowa 4:0

Bramki dla KS Mydlice: Sebastian Słowikowski (x2), Kacper Krakowski, Jakub Milczarczyk

Rezultaty te dały nam drugie miejsce w grupie. Zgodnie z formułą turnieju oznaczało to, że do rozegrania pozostał nam mecz o trzecie miejsce z drugą drużyną grupy B. Okazała się nim drużyna gospodarzy – Lot Konopiska I. Z drużyną tą stoczyliśmy zacięty bój o podium, który zwyciężyli ostatecznie nasi rywale, pokonując KS Mydlice 3:2. Obie bramki dla naszej Drużyny zdobył Kacper Krakowski.

Zawodnicy Trenera Krzyśka wrócili do Dąbrowy Górniczej z medalami i sporym bagażem doświadczeń!

KS Mydlice wystąpił w składzie: Jakub Białas, Jakub Milczarczyk, Dawid Nowak, Sebastian Słowikowski, Kacper Krakowski, Igor Płachciński, Dawid Mrożek, Bartosz Pasterski, Mateusz Krzysztoń oraz Dominik Janosik.

W ostatni weekend odbyły się również dwa mecze kontrolne innych grup młodzieżowych:

KS MYDLICE 2005 - Zagłębie Sosnowiec 0:1 (Trener Patryk Kura)

KS MYDLICE 2006 - Szczakowianka Jaworzno 11:5 (Trener Wojciech Śmiłowski).