SQS Sp. z o.o. Sponsorem KS Mydlice!

Firma SQS Sp. z o.o. Sorting and Quality Services jako pierwsza w 2016 roku dołączyła do grona sponsorów Naszego Klubu!

Firma, która powstała w 2005 r. w Krakowie jest dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. Obecnie dywizje SQS Sp. z o.o. działają na terenie całej Polski, a także w Europie Zachodniej od Republiki Czeskiej aż po Hiszpanię.

Na podstawie porozumienia Prezesa SQS Sp. z o.o. Michała Rosia z Zarządem KS Mydlice, na koszulkach Żaków prowadzonych przez Trenera Łukasza Szymańskiego pojawi się logo Firmy. Rozgrywki Ligi Maluchów, które rozpoczynają się już jutro w Błędowie, będą więc doskonałą okazją do zaprezentowania nowego wyglądu strojów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Firmy:  http://www.sqs.pl/

Dzięki wsparciu SQS Sp. z o.o. możemy realizować cele statutowe naszego Stowarzyszenia, które funkcjonuje coraz lepiej. Stabilizacja wewnętrzna Klubu jest gwarancją rozwoju Klubu, do którego tak mocno wszyscy dążymy! A pomoc naszego Sponsora jest w tym zakresie ogromna.

Dziękujemy!