Zmiany kadrowe na rundę jesienną!

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy KS Mydlice zainaugurują ligowe rozgrywki sezonu 2016/2017. W trakcie letniej przerwy doszło do kilku zmian w kadrze.

Oprócz Kamila Krzywdzińskiego i Dawida Piżucha (obaj Korona Rokitno Szlachckie) do kadry dołączyło 10 zawodników. Do treningów wrócili bramkarz Grzegorz Domagała oraz napastnik Bohdan Hoy, którzy reprezentowali klub w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu. Transfery definitywne przeprowadzono w przypadku Daniela Kurka (SKS Łagisza) oraz Patryka Flaka (Wyzwolenie Chorzów). Obaj wiosną reprezentowali klub na zasadzie półrocznych wypożyczeń. Środek pola powinni wzmocnić Artur Piaszczyński (powrót z wypożyczenia z Górnika Piaski) oraz Sebastian Ferrah, który w poprzednim sezonie reprezentował SKS Łagisza.

Do kadry dołączyło kilku zawodników, którzy mieli krótsze lub dłuższe przerwy w treningach piłkarskich. Graczami, którzy przychodzą do klubu na zasadzie wolnych transferów są Szymon Filipczyk (wcześniej KS Góra Siewierska), Arkadiusz Kocel (juniorzy Zagłębia Sosnowiec), Karol Magiera (Szreniawa 2010 Koszyce) oraz 16-letni Kamil Raczyński (Unia Dąbrowa Gornicza).

Z klubem pożegnali się Dawid Liwoch (CKS Czeladź) i Oleksandr Klymov (Niwy Brudzowice). Obaj w trakcie rundy wiosennej poprzedniego sezonu byli wypożyczeni do wymienionych klubów, a teraz definitywnie zostali zawodnikami klubów z Czeladzi i Brudzowic. Również na stałe z Klubem pożegnał się Adam Stodolny, który zasili RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Do tego samego klubu na roczne wypożyczenie uda się Łukasz Karaś. W drużynie RKS Zagłębie ponadto będą grali Łukasz Balzam, Krzysztof Pytel oraz Denis Dyrda, którzy wcześniej reprezentowali klub z Mydlic. Do innego ligowego rywala odszedł Piotr Korpak, który będzie reprezentował Tęczę Błędów.

KADRA - RUNDA JESIENNA 2016/2017
Bramkarze: Michał Burzawa, Grzegorz Domagała, Konrad Kornacki, Karol Magiera
Obrońcy: Mateusz Burzawa, Michał Filipek, Arkadiusz Kocel, Kamil Krzywdziński, Daniel Kurek, Krzysztof Masłowski, Daniel Sobań, Tomasz Tarasek
Pomocnicy: Krzysztof Całka, Krzysztof Duda, Sebastian Ferrah, Szymon Filipczyk, Patryk Flak, Rafał Jabłoński, Patryk Kura, Janusz Migoń, Artur Piaszczyński, Dawid Piżuch, Kamil Raczyński, Dawid Skrzypiec, Daniel Sokulski, Marcin Stanicki, Konrad Szkutnik, Adrian Burnus