Zwycięski sparing Orlików!

22 marca Orliki 2005-2006 prowadzone przez trenerów Krzysztofa Masłowskiego i Patryka Kurę pokonały drużynę SKF Sportowa Gmina Psary 10:5. Mecz rozgrywany na boisku w Psarach był jednym z ostatnich etapów przygotowań do zbliżającego się sezonu VI Ligi Okręgowej E1 Grupa II Orlików.

Pierwsza bramka padła około 7 minuty meczu – strzelanie rozpoczął Sebastian Przepaśniak. Chwilę później za sprawą Pawła Bieguna wynik został podwyższony, a następnie bramkę kontaktową zdobyła drużyna z Gminy Psary. Nasi chłopcy odpowiedzieli jednak trzema trafieniami. Drużyna gospodarzy na początku drugiej połowy przejęła lekko inicjatywę, strzelając między innymi gola z rzutu karnego, jednak ostatecznie swój dorobek strzelecki zakończyła na pięciu trafieniach, podczas gdy KS Mydlice znalazł drogę do siatki aż dziesięciokrotnie.

Zgodnie z terminarzem rozgrywek, pierwszy mecz KS Mydlice I przewidziany został na sobotę 9 kwietnia przy ulicy Jaworowej 6 w Dąbrowie Górniczej. Jednak ze względu na prośbę rywali – Warty Zawiercie, mecz odbędzie się dzień wcześniej, 8 kwietnia o godzinie 17:00.

Bramki dla KS Mydlice: Sebastian Przepaśniak (x4), Paweł Biegun (x4), Mateusz Klimiuk, Dominik Rybacki.

KS Mydlice wystąpił w składzie: Błażej Milejski – Wiktor Nowak, Mateusz Klimiuk, Dominik Rybacki, Paweł Biegun, Sebastian Przepaśniak, Adam Dylski.

W ostatni weekend sparing rozegrała również drużyna Żaków. W Sosnowcu podjęła tamtejszy zespół Czarni rocznik 2007. Mecz przez większą część był mocno wyrównany, długi czas oba zespoły odpowiadały sobie nawzajem bramkami. Końcówka jednak należała do drużyny z Sosnowca, która wykorzystała osłabienie sił naszego zespołu i zdobyła kilka pieczętujących zwycięstwo bramek.

Żaki wystąpiły w składzie: Wojciech Lalewicz – Kacper Krakowski, Sebastian Słowikowski, Daniel Chejdysz, Tobiasz Falis, Alicja Kukuryk, Kuba Kukuryk, Fabian Powolny, Angelo Duran, Błażej Ścisłowski.