Trener Łukasz Szymański na stażu trenerskim w Legii Warszawa!

Jeden z trenerów naszej młodzieży – Łukasz Szymański nieustannie nabywa bezcenne doświadczenie w pracy szkoleniowej. W ostatnich dniach odbył trzydniowy staż trenerski w stołecznej Legii!

Pracujący na co dzień z grupą Żaków trener Szymański podczas stażu miał możliwość obserwacji treningów Legii Soccer Schools oraz Akademii Legii, w tym drużyny Centralnej Ligi Juniorów, a także fragmentu treningu pierwszej drużyny. Uczestniczył także w warsztatach prowadzonych m.in przez koordynatora Akademii oraz szefa skautów Legii Warszawa. Miał także możliwość obejrzenia meczów ligowych i sparingowych grup młodzieżowych.

Kolejne działania podejmowane przez Trenera Łukasza utwierdzają nas w przekonaniu, że KS Mydlice podąża we właściwym kierunku, a osoby kreujące wartość naszego Klubu robią wspaniałe rzeczy! Tak trzymać!