Zwycięstwo w sparingowej strzelaninie

"Hokejowy wynik w szóstym meczu sparingowym nie był dziełem przypadku. Oba zespoły stworzyły sobie kilkanaście dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. My jednak mieliśmy w swoich szeregach dobrze dysponowanego bramkarza Olka Klymova, który popisał się kilkoma skutecznym interwencjami na linii bramkowej. Po drugiej stronie boiska nie mniej aktywny polu karnym przeciwnika był Bartek Milik, który już w pierwszej części meczu aż pięciokrotnie pokonywał bramkarza Centurii Chechło. Nie przykuwamy jednak dużej uwagi do wyników meczów sparingowych, ponieważ za te dotychczasowe wygrane spotkania nie możemy dopisać sobie ani jednego punktu do ligowej tabeli. Czekamy cierpliwie na pierwsze spotkanie w B klasie, a póki co szlifujemy formę na treningach, z których niewątpliwie najlepszą jednostką jest forma sparingu z mocnym przeciwnikiem" - tak po meczu z A-klasową Centurią Chechło wypowiedział się trener naszej drużyny Kamil Miodek.

Już za tydzień, w sobotę o 16:00 na boisku sztucznym przy Konopnickiej zmierzymy się z Górnikiem Sosnowiec, piątą drużyną klasy A.

Sparing nr 6: KS Mydlice - Centuria Chechło 7:3

24.02.2019 16.00 ul. Konopnickiej 29, Dąbrowa Górnicza

Bramki dla KS Mydlice: Milik x5, Łoboda, Żygała

KS Mydlice zagrał w składzie:

Klymov - Kovach, Szurgot, zaw. testowany 1, Jabłoński (Tuźnik), Trybulec, zaw. testowany 2, Łoboda, zaw. Testowany 3(Kordaczka) , zaw. Testowany 4 (Filipek) , Milik (Żygała).

Trener: Kamil Miodek