Tym razem remis

Kolejny sparing z zespołem z Olkuskiej klasy A, ale i nie ostatni. Graliśmy z najlepszą jak dotąd drużyną, która na półmetku rozgrywek zajmuje 3 miejsce w swojej lidze. Wielmożanka Wielmoża podeszła ambitnie do spotkania i młody zespół rywali mocno dał się we znaki naszej defensywie w pierwszej połowie meczu. To goście stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji strzeleckich. Po zmianie stron to już nasz zespół nadawał tempo gry i tylko dobra dyspozycja bramkarza i łut szczęścia (dwa razy trafiliśmy piłką w poprzeczkę) uchronił Wielmożankę przed porażką. Oba gole padły po indywidualnych błędach obrońców, a jedno z tych niefortunnych zagrań sfinalizował Rafał Jabłoński i tym samym był to pierwszy remisowy sparing w okresie przygotowawczym.

Sparing nr 5: KS Mydlice - Wielmożanka Wielmoża 1:1 (0:0)

16.02.2019 Dąbrowa Górnicza, ul. Marii Konopnickiej 29

Bramka dla KS Mydlice: Rafał Jabłoński

KS Mydlice zagrał w składzie:

Klymov (Jedynak) - Kovach, Mól, Szurgot (Kordaczka), Mucha (zaw. testowany 1), zawodnik testowany 2 (zawodnik testowany 3), Łoboda, Kusz, Dzikowski (Tercjak), Jabłoński, Trybulec (Filipek).

Trener: Kamil Miodek