Zwycięstwo w sparingu Żaków!

Kolejny mecz sparingowy rozegrała drużyna Żaków. Tym razem chłopcy zmierzyli się z zaprzyjaźnioną grupą Piłkarza Sosnowiec, prowadzoną przez Trenera Grzegorza Szlachtę.

Dzieciaki rozegrały dwie połowy po 35 minut, przy których towarzyszyła nam typowo angielska pogoda, a więc pochmurne niebo i lekki deszcz. Nie tylko aura, ale też sama gra przypominała tą, którą możemy oglądać w Anglii - nieustępliwa walka o każdą piłkę i wiele ostrych pojedynków. Z nich z kolei zwycięsko wyszli podopieczni trenera Szymańskiego wygrywając cały mecz! Brawa za ambitną grę należą się jednak obu drużynom. Tak trzymać!

KS Mydlice - Piłkarz Sosnowiec 6:1 (4:0)

Bramki dla KS Mydlice: Daniel Chejdysz, Sebastian Słowikowski

KS Mydlice wystąpił w składzie: Wojtek Lalewicz, Daniel Chejdysz (c), Dawid Nowak, Sebastian Słowikowski, Kacper Krakowski, Mateusz Hendzel, Alicja Kukuryk, Kuba Kukuryk, Tobiasz Falis, Fabian Powolny.