Kolejne sparingowe zwycięstwa KS Mydlice

Drużyna trenera Kamila Miodka nie zwalnia tempa. Tym razem drużyna rozegrała w ciągu jednego dnia dwa mecze sparingowe. Najpierw o godzinie 13:30 podjęliśmy A-klasową drużyną Klubu Sportowego Gminy Psary, a o 16:00 gościliśmy juniorów z Akademii Sportu Wojkowice. Trener chciał zobaczyć jak każdy z zawodników znosi trudy całego meczu spędzonego na murawie. W obu spotkaniach wynik był mało istotny, mecze traktowane były jako solidna jednostka treningowa. Wszyscy piłkarze mieli zagrać 90 minut, a niektórzy nawet więcej. Dzięki temu trener ma pełen obraz gry całego zespołu.

"Do startu sezonu zostało co prawda 7 tygodni, więc mamy jeszcze dużo czasu na poprawę jakości gry w naszym wykonaniu, niemniej jednak chciałbym mieć już pewność co do niektórych zawodników. Szczególnie pod obserwacją mam zawodników testowanych, którzy wkrótce zasilą nasze szeregi i dzięki temu będę miał do dyspozycji wyrównany i szeroki skład" - podsumował szkoleniowiec KS Mydlice.

Sparing nr 3: KS Mydlice - KS Gminy Psary 5:1

09.02.2019 13:30 Dąbrowa Górnicza, ul. Marii Konopnickiej 29

Bramki: Milik x2, Trybulec, zaw. Testowany 2, zawodnik testowany 4.

KS Mydlice zagrał w składzie:

Klymov - Kovach, Mól, Szurgot, Mucha - Łoboda, test. 1, test. 2, Kusz, Milik, Trybulec (test.) oraz test. 4

Sparing nr 4: KS Mydlice - Akademia Sportu Wojkowice (juniorzy B1) 4:3

09.02.2019 16:00 Dąbrowa Górnicza, ul. Marii Konopnickiej 29

Bramki: Łoboda, Trybulec, zaw. testowany 4, Filipek (rzut karny).

KS Mydlice zagrał w składzie:

Wetoszka - Vivcharyk, Kordaczka, Kovach (45' Filipek), test. 1 (45' Jabłoński), test. 2, test. 3 (test. 4), Łoboda, Trybulec, Tuźnik, Żygała

Trener: Kamil Miodek