KS Mydlice na Festynie Sportowym w Okradzionowie!

Wszystkie grupy młodzieżowe KS Mydlice kończą piłkarską rundę wiosenną 2016. Tymczasem na obiektach sportowych w całym podokręgu odbywają się wszelakie festyny podsumowujące sezon. Swój odcisk odbiły na nich Żaki – zarówno grupa początkująca, jak i zaawansowana.

Grupa początkująca prowadzona przez Trenera Michała Filipka uczestniczyła dziś w Festynie Sportowym „POWITANIE LATA 2016” na boisku w Okradzionowie współorganizowanym przez UKS Przemszę Okradzionów, Pałac Kultury Zagłębia i Dąbrowską Wspólnotę Samorządową. Jednym z punktów programu był mecz Żaków KS Mydlice z drużyną UKS Przemsza. Zawodnicy obu zespołów musieli zmierzyć się nie tylko z przeciwnikiem, ale także z żarem z nieba. W rywalizacji lepsi okazali się gospodarze, ale nasze Żaki nie mają powodów do złości. Dla przykładu, dla Grety Krysińskiej był to absolutny debiut w starciu z przeciwnikiem w barwach KS Mydlice! Jedyną bramkę dla nas zdobył Igor Skorus.

Po zakończonym meczu gospodarze z Prezesem UKS Przemszy Adamem Klimczykiem na czele wręczyli zawodnikom medale za uczestnictwo w Festynie. Następnie Trener wraz z większością swoich podopiecznych udali się do Strefy Kibica, aby wspólnie przeżyć piękne chwile z Reprezentacją Polski. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz gościnę!

KS Mydlice wystąpił w składzie: Tymoteusz Kupczyk – Filip Chojnowski, Greta Krysińska, Igor Skorus, Filip Szczepek, Dominik Rogacki, Dominik Janosik.

W podobnym wydarzeniu uczestniczyła grupa zaawansowana Żaków. Podopieczni Trenera Łukasza Szymańskiego wzięli udział w turnieju w ramach obchodów 95-lecia Klubu Sportowego „ZEW” Sosnowiec. Więcej informacji z pewnością będzie można uzyskać na portalu społecznościowym Facebook: https://web.facebook.com/ksm0708/

Zapraszamy!