Letnie plany seniorów!

Sezon 2015/2016 zakończony. Seniorzy KS Mydlice podobnie jak przed rokiem wrócą do treningów 15 lipca. W trakcie przygotowań odbywać się będą trzy jednostki treningowe oraz jedna gra kontrolna. Sparingi zapowiadają się ciekawie, gdyż wszystkie zostaną rozegrane z zespołami z wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszym rywalem będzie CKS Czeladź, drużyna która do samego końca rozgrywek walczyła o ligę okręgową. Kolejnym rywalem będzie reaktywowana Unia Ząbkowice, która jeszcze w poprzednim sezonie zdobywała punkty w 4 lidze. Kolejnymi rywalami będą Promień Strzemieszyce Małe oraz KP Sarnów, czyli drużyny ze środka tabeli sosnowieckiej A-Klasy. Na koniec przygotowań klub z pod Bytomia - Przyszłość Nowe Chechło.

Przygotowania sezonu 2016/2017:
15.07. - pierwszy trening (godz. 17:45)
23.07. - CKS Czeladź (A-Klasa Sosnowiec)
30.07. - Unia Ząbkowice (A-Klasa Sosnowiec)
06.08. - Promień Strzemieszyce Małe (A-Klasa Sosnowiec)
13.08. - KP Sarnów (A-Klasa Sosnowiec)
20.08. - Przyszłość Nowe Chechło (A-Klasa Bytom)
24.08. - I Runda Pucharu Polski
28.08. - I Kolejka B-Klasy

Wszystkich chętnych zawodników zapraszamy na pierwszy trening (15 lipca) o godzinie 17:45. Z uwagi na możliwą przebudowę stadionu przy ulicy Konopnickiej o miejscu poinformujemy niebawem.