Sekcja pływacka KS Mydlice? Mateusz Burzawa zwycięzcą Grand Prix Puchar Polski Masters w pływaniu!

11 lutego 2017 roku na basenie Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się puchar Polski w pływaniu w kategorii Masters! Co to ma wspólnego z naszym Klubem, który aktualnie posiada jedynie sekcję piłki nożnej? Otóż Przewodniczący Komisji Rewizyjnej oraz zawodnik pierwszej drużyny - Mateusz Burzawa postanowił wystartować w zawodach pod szyldem KS Mydlice Dąbrowa Gornicza!

Mateusz przywiózł z Poznania dwa zwycięstwa w konkurencjach 50m stylem grzbietowym oraz 50m stylem klasycznym w kategorii wiekowej 20-25 lat. Już dziś wiemy, że nie był to ostatni start Mateusza w barwach KS Mydlice na pływalniach w naszym kraju. W najbliższym czasie szykują się kolejne duże imprezy, na których na pewno nie zabraknie Mateusza i KS Mydlice!

Póki co KS Mydlice nie zamierza oficjalnie rejestrować sekcji pływackiej, aczkolwiek nie wykluczamy, że w przyszłości, jeśli Mateusz w dalszym ciągu będzie nas reprezentować z takimi sukcesami, Zarząd Klubu nie pokusi się o takie działanie!