Weekendowe granie małych piłkarzy KS Mydlice!

W czwartek 9 lutego serię sparingów rozpoczął rocznik 2008, który z Trenerem Rafałem Jabłońskim pojechał do Jaworzna na mecz z tamtejszym Górnikiem. W meczu wystąpiło kilku zawodników, którzy nie rozegrali dotychczas w wielu meczach. Między innymi swój debiut zaliczył Miłosz Kusterka, który dzielnie radził sobie przede wszystkim w bramce. Rywale z Jaworzna zdobyli w meczu kilka bramek więcej, ale nie przeszkodziło to naszych zawodnikom zdobyć ich 10! W składzie KS Mydlice wystąpiły aż dwie dziewczynki, które łącznie zdobyły aż 5 bramek!

KS Mydlice wystąpił w składzie: Tymoteusz Kupczyk, Miłosz Kusterka, Borys Ciuła, Stanisław Rybacki, Szymon Bednarz, Antoni Gliński, Greta Krysińska, Filip Chojnowski, Błażej Ścisłowski, Filip Szczepek, Julia Baryn.

Bramki dla KS Mydlice: Julia Baryn (x3), Greta Krysińska (x2), Tymoteusz Kupczyk (x2), Filip Szczepek, Stanisław Rybacki, Filip Chojnowski.

Tego samego dnia na boisku KKS Czarnych Sosnowiec zameldowali się zawodnicy z rocznika 2006 Trenera Michała Balcerek. Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz, strzelając sporo bramek, a tracąc zaledwie jedną w końcówce. Mimo niesprzyjającej pogody mecz odbył się na boisku sztucznym KKS Czarnych, która wzorowo odśnieżona nie stanowiła żadnej przeszkody do rozegrania porządnego meczu!

KS Mydlice wystąpił w składzie: Amadeusz Kubik, Mateusz Hola, Jakub Witas, Jakub Surlej, Norbert Wątor, Kamil Gniewosz, Bartosz Nowak, Igor Pyrka.

Prosimy o pomoc przy ustaleniu strzelców bramek! Redaktor widział jedynie dwa trafienia Kuby Surleja.

W sobotę sparing rozegrali również podopieczni trenera Krzysztofa Walotek. Rocznik 2007 podejmował drużynę Zagłębia Sosnowiec. Relację z tego meczu zdaje nam kierownik drużyny – Michał Krakowski:

„W miniony weekend zespół rocznika 2007 rozegrał sparing z Zespołem Zagłębia Sosnowiec. Trener podzielił zawodników na 3 „piątki”, aby każdy zawodnik mógł pokazać, iż treningi nie idą na marne. Każda z „piątek” miała swoje niewykorzystane szanse na strzelenie bramki . Był to nasz ostatni sprawdzian przed niedzielnym turniejem w Konopiskach, po którym trener ma niełatwe zadanie w związku wyborem zawodników do turnieju.”

KS Mydlice wystąpił w składzie: Dawid Mrozek, Jakub Milczarczyk, Dawid Nowak, Igor Płachciński, Kacper Krakowski, Tobiasz Falis, Sebastian Słowikowski, Mateusz Hendzel, Igor Skorus, Mateusz Krzysztoń, Bartosz Pasterski, Bartosz Sokołowski, Wiktor Biały i zawodnik testowany.

Informacje nt. strzelców bramek również mile widziane!

W niedzielę kolejny mecz zagrała grupa Trenera Rafała Jabłońskiego 2008. Chłopcy w nieco zmienionym składzie w stosunku do czwartku podejmowali Akademię Piłkarską „Młoda Gieksa”. Chłopcy mieli niemało radości, gdyż zdobyli aż 23 bramki chłopcom z Katowic, tracąc przy tym kilka bramek mniej. Był to niezwykle bramkostrzelny mecz, ale i pełen ostrych starć. Mati Kossakowski doznał kontuzji ręki, która wyklucza go z gry na kilka treningów. Cała drużyna życzy Ci szybkiego powrotu do zdrowia!

KS Mydlice wystąpił w składzie: Tymoteusz Kupczyk, Mateusz Kossakowski, Sebastian Brych, Filip Szczepek, Igor Wieczorek, Jakub Dłubała, Bartosz Sokołowski, Szymon Pasternak, Dominik Warot.

Bramki dla KS Mydlice: Sebastian Brych (x6), Bartosz Sokołowski (x6), Jakub Dłubała (x4), Filip Szczepek (x3), Dominik Warot (x2), Tymoteusz Kupczyk (x2).

Serdecznie dziękujemy Trenerom naszych wszystkich sparingpartnerów za rozegranie spotkań!